Kötü sürprizleri engelleyemesek de önlem almak bizim elimizde. Kritik Hastalık Güvencem Sigortası ile desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızdayız.

Kritik Hastalık Güvencem Sigortası Nedir?

Kritik Hastalık Güvencem poliçesi kapsamında, teminat altına alınan kritik hastalıklardan herhangi birinin vuku bulması durumunda, tarafınıza tek seferde toplu ödeme gerçekleştirilmektedir. Kritik Hastalık Güvencem Sigortası, bu gibi hassas dönemlerde hem tedavi süreci için bir destek hem de hayat standartlarınızı korumak için artı bir fayda sağlamaktadır.

Poliçe Kapsamındaki Hastalıklar Nelerdir?

Kritik Hastalık Güvencem poliçesi kapsamında; Kanser, İnme ve İlk Kalp Krizi risklerine karşı güvence sağlanmaktadır. Tercihinize göre kapsam tarafınızdan belirlenebilmektedir. Geniş Paket’te 3 hastalık teminatın altına alınırken, Dar Paket’te sadece Kanser riskine karşı güvence sağlanmaktadır.

Neden Kritik Hastalık Sigortası Yaptırmalıyım?

Kritik Hastalık Güvencem Sigortası geniş paket kapsamında yer alan Kanser, İnme ve İlk Kalp Krizi hastalıklarından birisiyle karşı karşıya kaldığınız takdirde hayatınız olumsuz etkilenebilir. Maddi manevi desteğe ihtiyaç duyulan bu dönemlerde, poliçeniz kapsamında tarafınıza yapılacak toplu ödeme ile istenmeyen durumlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Dilediğiniz gibi değerlendirebileceğiniz bu ödemeyi ister tedaviniz süresince maddi bir destek olarak, isterseniz de hayat standartlarınızın devamlılığı için kullanabilirsiniz. Özel Sağlık sigortaları ile kıyaslandığında ciddi bir fiyat avantajına sahip olan Kritik Hastalık Güvencem poliçeniz ile dilerseniz çocuklarınız da kapsama dahil edilebilmektedir.

Bir örnek verirsek; Bir otomobil firmasında muhasebe sorumlusu olarak görev yapıyorsunuz. Kalp krizi riskiyle karşı karşıya kaldınız ve maalesef krizin kalıcı hasarları meydana geldi. Doktorunuz 1 sene süreyle çok fazla yorulmamanız, genelde dinlenmeniz gerektiğini belirtti. Böyle bir durumunda, tarafınıza gerçekleştirilecek ödemeyi hayat standartlarınızın devamı için değerlendirebilirsiniz.

Kritik Hastalıklar Güvencem Sigortası’nı Kimler Satın Alabilir?

Kritik Hastalık Güvencem Sigortası 1 ile 55 yaş arası kişiler için uygundur. Sigorta poliçesi için tarafınıza yönetilecek sorulara ait yanıtların poliçe satın alımına engel teşkil etmemesi durumunda belirtilen yaş aralığındaki herkes poliçeye sahip olabilir. Ayrıca poliçeniz kapsamına çocuklarınızı da kapsama dahil etmeniz mümkün, 18 yaşın altındaki çocuklar ebeveynlerinden herhangi birine ait poliçeye dahil edilebilmektedir.

Kritik Hastalıklar Güvencem Sigortası’nda yenileme garantisi var mıdır?

Kritik Hastalık Güvensem sigortası’nda Yenileme Garantisi verilmemektedir. Ancak, yenileme döneminde tarafımızdan yapılecek değerlendirme sonucunda uygun görülmesi halinde, poliçenizi 70 yaşınıza kadar yeniletebilirsiniz.

Kritik Hastalık Güvencem Sigortası’nın Özel Sağlık Sigortasından Farkı Nedir?

Kritik Hastalık Güvencem Sigortası bir sağlık sigortası olmayıp poliçe kapsamına dahil olan hastalıklardan birinin vuku bulması durumunda bir kereye mahsus toplu tazminat ödemesinden faydalanabildiğiniz bir sigorta türüdür. Özel sağlık sigortalarıyla karşılaştırıldığında ciddi bir fiyat avantajına sahiptir.

Kritik Hastalık Güvencem Sigortası’nın Avantajları Nelerdir?

Kritik Hastalık Güvencem ürünü standart sağlık sigortalarıyla karşılaştırıldığında ciddi bir fiyat avantajına sahiptir. Her bütçe için uygun olan ürünümüzü sayfalarca soruya yanıt vermeden, çok kısa ve zahmetsiz şekilde satın alabilirsiniz. Poliçenin kapsamı kolay ve anlaşılır olup, tazminat ödemesinin tarafınıza hangi durumlarda ve ne şekilde yapılacağı detaylıca aktarılmaktadır.

İhtiyacın olan trafik veya kasko sigortasını tespit et.

  İhtiyacınıza uygun konut ve deprem sigortalarını tespit edelim.

   Gelişmiş seçeneklerle hayat sigortalarını keşfedin.

    Ailenizi ve kendinizi masrafları düşünmeden güvenceye alın.

     945+ Reviews

     İDS ile hayatın emin ellerde!

     hayatını ve sevdiğin her şeyi ids ile güvenceye al.

     İDS Sigorta olarak sunduğumuz fırsatlar hakkında hemen bilgi alın. Form bırakın, biz size dönelim.

     HANGİ SİGORTAYA İHTİYACIN OLDUĞUNA KARAR VEREMİYOR MUSUN?

     Danışmanlarımıza Ulaş

     0232 425 4375